Yamaha D'elight Yakıt Tüketim Bilgileri

18 Ekim 2015 Pazar

Ayna Sorununa Mükemmel Bir Çözüm

Bilindiği üzere Yamaha D'elight'ın sorunlu olan iki tarafı var. Bunlardan biri naylon olan fabrika lastikleri ile görüş açısı yeterli olmayan aynaları. Ben D'elight'ımın lastiklerini değiştirmiş ve ayna sorununu da pratik bir çözüm yolu bulmuştum. Ancak değerli arkadaşım Erhan'ın gönlü bu pratik ayna çözümü ile yola devam etmeme izin vermedi. Daha önce kendisine aldığı ve çok memnun olduğu ayna uzatma aparatından benim için de temin etti. Bununla kalmadı elleri ile D'elight'ıma taktı. Sağ olsun, var olsun.


  
D'elight'ımın arka görüşü bu ayna uzatma aparatı ile gerçekten çok iyi oldu. Şimdi trafikte çok daha güvenli bir şekilde sürüş yapabiliyorum. Sevgili Erhan, bana böylesine güzel bir hediye verdiğin için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Fabrika çıkışı olan aynalarla sürüş yapıp, arkasını göremeyen D'elight sahiplerine, aynalarını değiştirmelerini ya da bu aparatı kullanın öneriyorum.

 

3 yorum:

 1. Haldun cuğum allah kaza ve belalardan korusun.güle güle kullan.

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba, böyle bir parça bana da lazım, nerden almıştınız link var mı? Sakıncası yoksa paylaşır mısınız? Teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ali, memnuniyetle. https://www.facebook.com/Aynauzatma

   Sil